Binance' a Avantajlı Olarak Kayıt Ol !

Çeyrek altın ne kadar, bugün gram altın kaç TL? 9 Mayıs 2021 altın fiyatları – Ekonomi Haberleri

tarafından
5
Çeyrek altın ne kadar, bugün gram altın kaç TL? 9 Mayıs 2021 altın fiyatları – Ekonomi Haberleri


Haftanın son gününde altın piyasasında haftalık bazda karne netleşmeye başladı. Uzun süredir altının yönünü yukarı çevirmesini bekleyen yatırımcısı ons altının bin 830 dolara yükselmesiyle sevinç yaşadı. Altının onsundaki bu artış iç piyasadaki altın türlerini de etkiledi. Peki, altın fiyatlarında son durum ne?

GRAM ALTIN NE KADAR?

Altının gram fiyatı 9 Mayıs 2021 Pazar günü 484 liradan işleme alınıyor. Ons altındaki yüzde 0,90’lık artış iç piyasada da altın türlerini olumlu etkilemişti.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Yatırımcısının sıklıkla tercih ettiği ürünlerden biri olan çeyrek altın ise bugün 775 liradan alınırken 801 liradan da satışa sunuluyor. Değişimin sürmesi halinde alış fiyatı da 800 lira bandını aşabilir.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Dolar kurunda ve ons altında yaşanan değişimlerle birlikte 3 bin lira seviyesinde gelgitler yaşayan cumhuriyet altını ise son dönemdeki artışla birlikte bu kez 3 bin liranın üzerindeki konumunu güçlendirdi. Bigpara’dan alınan verilere göre bugün cumhuriyet altını 3 bin 81 liradan alınırken 3 bin 192 liradan da satışa sunuluyor.Source link

Binance' a Avantajlı Olarak Kayıt Ol !