Binance' a Avantajlı Olarak Kayıt Ol !

BİM aktüel 5 Mayıs 2021 kataloğu 4 sayfa! BİM kataloğu aktüel ürünleri Cuma yerine Çarşamba satışta!

tarafından
4
BİM aktüel 5 Mayıs 2021 kataloğu 4 sayfa! BİM kataloğu aktüel ürünleri Cuma yerine Çarşamba satışta!


Yeni haftada BİM mağazalarında satışta olan aktüel ürünler paylaşıldı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında marketlerin 17:00’de kapanmaya başlaması ve zincir marketlerin Pazar günleri kapalı olması nedeniyle BİM de Cuma aktüel ürünlerini Çarşamba satışa çıkarmaya başladı. Peki, bu haftanın ürünleri neler?

BİM AKTÜEL KATALOĞU 5 MAYIS 2021 SAYFA 1

BİM mağazalarında bu haftanın ikinci kataloğunun ilk sayfasında Türk kahvesi makinesi, porselen yemek takımı, çay makinesi, yuvarlak döküm ızgara tavası, ışıklı kettle, döküm tencere, krep tavası, ipli doğrayıcı ve çeşitli mutfak ürünleri bulunuyor.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER SAYFA 2

İkinci sayfada ise lambader, bench, pencere dekorlu gold ayna, dekoratif biblo, metal tabure, TV ünitesi, ayaklı vazo, fön makinesi ve saç kesme makinesi gibi ürünler yer alıyor.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU SAYFA 3

Kataloğun üçüncü sayfasında ise dikiş makinesi, buharlı ütü, baskılı tişört, Spor ayakkabı, kol saati, tüllü etek, nakışlı şapka, elbise ve çeşitli oyuncaklar bulunuyor.

BİM KATALOĞU AKTÜEL ÜRÜNLERİ SAYFA 4

Kataloğun dördüncü ve son sayfasında ise küçük, orta ve büyük boy valiz, fare ve haşere uzaklaştırma cihazı, pijama takımı, ayakkabı ve nevresim takımı çeşitleri yer alıyor.Source link

Binance' a Avantajlı Olarak Kayıt Ol !