Binance' a Avantajlı Olarak Kayıt Ol !

Suudi Arabistan Veliaht Prensi, Davos’a çölden katıldı

tarafından
11
Suudi Arabistan Veliaht Prensi, Davos’a çölden katıldıBu yılki Dünya Ekonomik Forumu pandemi engeline takıldı. İsviçre’nin Davos kasabasına giden dünya liderleri ve milyarderlerin kaldığı otel, corona virüs salgını nedeniyle kapandı.

SUUDİ VELİAHT PRENSTEN BİR İLK

Liderler online üzerinden toplantıya katılırken, Suudi Veliaht Prens Muhammed bin Selman bir ilke imza attı.


ÇÖL OFİSİNDEN DAVOS’A BAĞLANDI

Suudi Arabistan’ın 35 yaşındaki Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, AlUla bölgesindeki çöle ofis kurdurdu. Dünya liderlerinin katıldığı zirveye çölden online olarak katılan Selman’ın çöldeki çalışma ofisi zirveye damga vurdu. Suudi Veliaht Prens Selman’ın çöl ofisinde masada, bilgisayar ve yiyecek yer aldı.

AMAÇ ALULA BÖLGESİNİ TANITMAK

Prensin zirveye çölden katılmasının altında yatan nedenin ise, krallığın petrole olan bağımlılığını sona erdirmek ve ”Vizyon 2030” programı doğrultusunda bir turizm merkezi inşa etmeyi planladıkları AlUla bölgesini tanıtmak olduğu öğrenildi.


DAVOS’TAKİ OTEL HİZMET DIŞI

Dünya Ekonomik Forumu için Davos’a giden dünya liderleri ve milyarderlerin kaldığı otel, salgın nedeniyle kapandı. Ocak ve şubat için ayrılan rezervasyonlar da iptal edildi. Artan vakalar nedeniyle otele online ya da başka şekilde rezervasyon yapılamıyor. Öte yandan, otelin, şubat ayında kısa bir süreliğine açılması planlanırken, işletmenin önümüzdeki yılın kış aylarına kadar kapalı kalacağına kesin gözüyle bakılıyor.Source link

Binance' a Avantajlı Olarak Kayıt Ol !