Binance' a Avantajlı Olarak Kayıt Ol !

Faruk Fatih Özer kimdir, kaç yaşında? Thodex sahibi ‘yurt dışına kaçtı’ iddiası

tarafından
18
Faruk Fatih Özer kimdir, kaç yaşında? Thodex sahibi ‘yurt dışına kaçtı’ iddiası


Kripto para piyasasında tanıtım için harcadığı miktarla gündem olan ve birçok ünlü ismi Thodex tanıtımında kullanan Faruk Fatih Özer ile ilgili sosyal medyada çeşitli iddialar ortaya atılmaya devam ediyor.

İnternet sistemlerinin kapatılmasıyla birlikte Thodex işlemi gerçekleştiremeyen kullanıcılar kripto paralarının durumuna ilişkin meraklı bekleyiş içerisinde. Bu süreç zarfından Thodex’in kurucusu Özer’den resmi bir açıklama gelmezken, genç girişimcinin yurt dışına kaçtığı iddia edildi.

Sosyal medyada yer alan iddialarla ilgili onlarca paylaşım yapılırken Özer hakkında suç duyurunda bulunulduğu da öne sürüldü.

FARUK FATİH ÖZER KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Faruk Fatih Özer çalışma hayatına 2007 yılında başladı. 2008 yılında Koineks şirketi ile kripto para borsasında giriş yaptı, 2017 yılının eylül ayı ile beraber Thodex’i kurdu ve Koineks’in mevcut kullanıcıları Thodex’e taşındı. Bir dönem e-ticaret sektöründe de aktif olan Faruk Fatih Özer, ardından yazılım teknolojileriyle ilgilenmeye başladı. Thodex şirketi başta Türkiye olmak üzere Myanmar, Azerbaycan ve İngiltere gibi ülkelerde de faaliyet gösteriyordu. Özer’in yaşı ile ilgili ise bir bilgi bulunmuyor.Source link

Binance' a Avantajlı Olarak Kayıt Ol !