Binance' a Avantajlı Olarak Kayıt Ol !

Ünlü CEO’dan Bitcoin için yeni tahmin: 100 bin doları görebilecek mi?

tarafından
13
Ünlü CEO’dan Bitcoin için yeni tahmin: 100 bin doları görebilecek mi?


ABD merkezli finansal hizmet şirketi Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Bloomberg’e konuşan deneyimli CEO, Tesla’nın 1,5 milyar dolarlık Bitcoin alımı yaptığını açıklamasının ardından “Amerika’daki her şirketin aynı şeyi yaptığını göreceksiniz. Hazine fonlarına Bitcoin ekleyen ve kripto para birimini bilançosuna eklemeyi düşünen şirketler hızla artacak” dedi. “Bahsettiğim koşullardaki momentum devam ederse Bitcoin’in 100 bin dolar olduğunu yıl sonuna kadar görebiliriz” ifadelerini kullandı.

“KÖTÜ SONUÇLANMASI KAÇINILMAZ”

Novogratz, yatırımcıların GameStop hadisesinde olduğu gibi Dogecoin’de de gereğinden fazla iştahlandıklarını belirtti.

Mike Novogratz, “DOGE çılgınlığının kötü sonuçlanacağını düşünüyorum” dedi. GameStop’un da benzer bir senaryoyla sonuçlandığını hatırlatan Novogratz Dogecoin’in bir amacı olmadığını belirtti ve “Bitcoin ve Ether ile devam edin. Bu kripto rallisinde oynamanın birçok mantıklı yolu var” yorumunu yaptı.

Kripto para analisti Scott Melker ise, Novogratz’a paralel olarak yatırımcıların Dogecoin’in yükselmeye devam edeceği inancının bir vesvese olduğunu düşünüyor. Sosyal medyada popüler teknik analist DonAlt da Twitter’da yaptığı paylaşımda, Dogecoin’deki artışın koordine bir pump&dump olabileceğini ve yatırımcıların bu ralli sonrası “paralarını kaybedebileceğini” belirtti.

ARŞİV: BİTCOİN’DE YENİ REKOR GELİR Mİ?Source link

Binance' a Avantajlı Olarak Kayıt Ol !