İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Milli Piyango 29 Kasım 2020 sonuçları ve bilet sorgulama Milli Piyango Online adresinde!

[ad_1]

Şans oyunu tutkunlarının merakla beklediği Milli Piyango çekilişi bugün gerçekleştirilecek. 4 milyon liralık büyük ikramiye çekilişinin olacağı canlı yayında diğer ikramiyeler de birer birer belirlenecek.

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Çekiliş 29 Kasım 2020 Çarşamba günü saat 15:30’da başlayacak. Yaklaşık 3 saat sürecek çekilişlerde tüm talihli rakamlar birer birer belirlenecek, sonuçların sisteme yüklenmesiyle birlikte de bilet sorgulama işlemleri yapılabilecek.

MİLLİ PİYANGO BİLET SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Şans oyunu meraklılarının heyecanla beklediği sonuçlar için bilet sorgulama yapmak isteyenler “millipiyangoonline.com” adresinde girerek buraya bilet numaralarını yazabilir ve sorgulama yapabilirler.

BİLET SORGULAMA ADRESİ İÇİN TIKLAYINIZ…

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ CANLI İZLE

29 Kasım 2020 çekilişi Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak takip edilebilecek. 4 milyon liralık büyük ikramiyenin yanı sıra 1 adet 100 bin ve 20 adet 10 bin liralık ikramiyeler de dağıtılacak.

51 teselli ikramiyesinin de verileceği çekilişte amorti sayıları ise 2 tane olarak belirlenecek. Amorti sayısını tutturan kişiler biletlere ödedikleri parayı geri alabilecekler.

[ad_2]

Source link

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın