İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yarın BİM aktüel kataloğu ürünleri neler? 24 Kasım 2020 BİM aktüel salı kataloğu

[ad_1]

BİM aktüel kataloğu 24 Kasım 2020 Salı günü 2 sayfa olarak satışta olacak. Yeni ürünlerin bulunduğu listenin ilk sayfasında temizlik ürünleri ağırlıkta olurken ikinci sayfada ise kahvaltılık ürünler ön plana çıktı. İşte 2 sayfanın tamamı…

BİM AKTÜEL SALI KATALOĞU SAYFA 1

Aktüel ürünler kataloğunun ilk sayfasında bulaşık makinesi tableti, parfümlü tuvalet kağıdı, sıvı çamaşır deterjanı, konsantre yumuşatıcı, yüzey temizleyici, çamaşır suyu, sıvı bulaşık deterjanı, bulaşık süngeri, dolap kokusu, banyo ve mutfak temizleyici, araç kokusu, antibakteriyel ıslak mendil ve antibakteriyel sıvı sabun yer alıyor.

BİM AKTÜEL 24 KASIM 2020 KATALOĞU SAYFA 2

Kataloğun ikinci sayfasında ise siyah çay, yemeklik pastırma, piliç füme, hindi salam, dana uzun sosis, keçi  boynuzu, laktozsuz labne, zeytinyağlı ton balığı, Belçika çikolatası, karamelli beyaz çikolata, meyveli puf lokum, tahıl gevreği, ballı hardallı mısır cipsi, vanilyalı pembe gofret, karışık meyve nektarları, kefir, frambuaz aromalı gazoz, çikolata kaplı karamel, tuzlu Kıbrıs ay çekirdeği ve fındık kremalı mini gofret gibi ürünler bulunuyor.

26 KASIM A101 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU-A101’DE BU HAFTA HANGİ ÜRÜNLER İNDİRİMDE?

[ad_2]

Source link

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın