Binance' a Avantajlı Olarak Kayıt Ol !

13 Aralık 2020 Şans Topu çekilişi saat kaçta? Şans Topu sonuçları Milli Piyango Online’da yayınlanıyor! Şans Topu sonuçları nasıl sorgulanır?

tarafından
15
13 Aralık 2020 Şans Topu çekilişi saat kaçta? Şans Topu sonuçları Milli Piyango Online’da yayınlanıyor! Şans Topu sonuçları nasıl sorgulanır?


Şans Topu çekilişi haftanın iki günü Çarşamba ve Pazar günleri gerçekleşmektedir. Çekiliş Milli Piyango Tv YouTube hesabından canlı yayınlanmaktadır. Çekiliş sonuçları ise millipiyangoonline.com üzerinden sonuç sorgulama sayfasından gerçekleşmektedir.

Şans Topu çekilişi 13 Aralık 2020 akşamı saat 20:00’de gerçekleşmektedir. Şans Topu’nun bugünkü çekilişinde BEKLENEN BÜYÜK İKRAMİYE 258.153 TL olarak açıklandı.


Şans Topu çekilişi saat kaçta hangi günler? 

Şans Topu çekilişleri Çarşamba ve Pazar günleri gerçekleşmektedir. Çekiliş 20:00’de gerçekleşmektedir. Milli Piyango TV YouTube hesabından çekilişler canlı yayınlanmaktadır. 

Şans Topu bilet sorgulama ekranı

Şans Topu sonuçları millipiyangoonline.com adresinden sorgulanmaktadır. Çekiliş Milli Piyango TV YouTube hesabından canlı yayınlandıktan sonra rakamlar millipiyangoonline.com üzerinden sorgulanmaktadır.

Şans Topu nasıl oynanır?

Şans topu Millipiyangoonline.com’da,.

Yenilenen Şans Topu’nun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.Source link

Binance' a Avantajlı Olarak Kayıt Ol !