Binance' a Avantajlı Olarak Kayıt Ol !

BİM aktüel 17 Mayıs 2021 Pazartesi kataloğu… Bu hafta BİM kataloğu ürünleri neler?

tarafından
6
BİM aktüel 17 Mayıs 2021 Pazartesi kataloğu… Bu hafta BİM kataloğu ürünleri neler?


Yeni haftada BİM mağazalarında satışa sunulacak ürünlerin yer aldığı aktüel katalog 3 sayfa olarak yayınlandı. Bu hafta marketlerde bazı ürünlerin satışının yasaklanması nedeniyle haftada 2 kez yayınlanan aktüel katalog 1 kez yayınlanmıştı. Peki, yeni haftanın ürünleri neler?

BİM AKTÜEL KATALOĞU SAYFA 1

Aktüel ürünler kataloğunun ilk sayfasında smart TV, elektrikli scooter, 6 çekmeceli derin dondurucu, elektrikli süpürge, wifi yazıcı, çok amaçlı dolap, musluklu çelik termos, 3 katlı modern ayakkabılık, kablosuz kulaklık, ışıldak, metal gövdeli ayaklı saksı ve çeşitli oyuncaklar bulunuyor.

BİM KATALOĞU AKTÜEL ÜRÜNLERİ SAYFA 2

Aktüel kataloğun ikinci sayfasında ise cam ankastre set, emaye saklama kabı, tencere seti, tek fiyat yanmaz yapışmaz ürünler, desenli tava, set üstü ocak, saplı süzgeç, gözleme sacı ve çeşitli cam ürünler yer alıyor.

BİM AKTÜEL 17 MAYIS 2021 PAZARTESİ SAYFA 3

Aktüel kataloğun üçüncü ve son sayfasında ise büyük beden pijama takımı, büyük beden bluz, büyük beden desenli pantolon, düğmeli Jean etek, Jean kapri, terlik ve ayakkabı çeşitleri, temizlik seti, saplı faraşlı fırça, banyo aksesuarları ve duş rafı gibi ürünler bulunuyor.Source link

Binance' a Avantajlı Olarak Kayıt Ol !