Çılgın Sayısal Loto çekilişi gerçekleşti! 16 Aralık 2020 Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve bilet sorgulama Milli Piyango Online’da

tarafından
9
Çılgın Sayısal Loto çekilişi gerçekleşti! 16 Aralık 2020 Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve bilet sorgulama Milli Piyango Online’da


Şans oyunu tutkunları Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonucu bu akşam Milli Piyango TV YouTube canlı yayınında belli oldu. Devreden büyük ikramiye tutarı 88.690.009 TL olarak açıklandı. Şans oyunu severler Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını ve talihli numaralarını meraklı gözlerle bekliyor.

Çılgın Sayısal Loto 16 Aralık 2020 tarihli çekilişinde DEVREDEN BÜYÜK İKRAMİYE 88.690.009 TL olarak açıklandı.

Çekiliş Milli Piyango TV’den canlı olarak izlendi. Çılgın Sayısal Loto çekilişinde MPİ ve Şisal Şans yetkilerini ve noter görevlileri de hazır bulundu.
16 Aralık 2020 Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! İşte kazandıran rakamlar

Çılgın Sayısal Loto sonuç sorgulama sayfası için tıklayınız.

ÇILGIN SAYISAL LOTO 16 ARALIK 2020 SONUÇLARI MİLLİ PİYANGO ONLİNE’DE OLACAK

Şans oyunu meraklılarının heyecanla beklediği çekiliş saat 21:30’da başlayacak, yaklaşık 5 dakika sürecek çekilişin ardından bilet sorgulama işlemleri de başlayacak.

Sonuçlar Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izlenebileceği gibi bilet sorgulama işlemleri de “millipiyangoonline.com” üzerinden yapılabilecek.

Çılgın Sayısal Loto nasıl oynanır?

Sayısal Loto’nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle:
Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.Source link