SONUÇLAR BELLİ OLDU! Milli piyango 2021 telefondan bilet sorgulama! Büyük ikramiye kime çıktı? 2021 amorti kazanan numaralar

tarafından
11
SONUÇLAR BELLİ OLDU! Milli piyango 2021 telefondan bilet sorgulama! Büyük ikramiye kime çıktı? 2021 amorti kazanan numaralar


Milli Piyango 2021 yılbaşı özel çekilişi için heyecan giderek artıyor. Bilet alanlar büyük ikramiyenin hayalini kuruyor. 100 milyon TL’lik büyük ikramiyenin hangi rakamlara çıkacağı merak ediliyor. Amorti’den 100 milyon TL’ye kadar birçok ikramiye dağıtılacak.  Milli Piyango amorti numarası sorgulama işlemi ve 2021 Milli Piyango amorti hangi numara çıktı?

Milli Piyango 2021 yılbaşı özel çekilişi sonuçları araştırılıyor. Milyoner olma hayali kuran insanlar Milli Piyango 2021 sonuçlarını bekliyor.  Büyük ikramiye 100 milyon TL olarak belirlenirken amorti başta olmak üzere, 5 bin, 10 bin TL, 1 milyon TL, 10 milyon TL gibi çeşitli ikramiye ödülleri de dağıtılacak. Milli Piyango amorti numarası ile bilet bedeli geri kazanılmaktadır.

Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekilişinde 100 milyon liralık büyük ikramiye, Manisa Akhisar’dan satılan “9884757” numaralı çeyrek bilete isabet etti. Çekilişte amorti rakamları “0” ve “5” olarak belirlendi.

2021 MİLLİ PİYANGO AMORTİ NUMARASI SORGULA

Amorti rakamları, Milli Piyango biletinin son rakamı olarak bilinmektedir. Her çekilişte 2 tane amorti rakamı çekilir. Çekilen 2 rakamdan birisi biletinizin son rakamı ise biletiniz amorti ikramiyesi kazanmış olur.

Amorti çıkan rakamlar: 0 ve 5

Bilet sorgulama işlemi için tıklayınız…

Milli Piyango 2021 büyük ikramiye sorgulama!

100 Milyon TL’lik büyük ikramiyenin hangi numara isabet ettiği merak ediliyor. Yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye satılan bilete isabet edene kadar çekiliş devam edecek. Milli Piyango Yılbaşı Sonuçları 31 Aralık 2020 gecesi çekilişten sonra millipiyangoonline.com’da yer alacak.

BÜYÜK İKRAMİYE’NİN İSABET ETTİĞİ NUMARA : 9884757

Milli Piyango Bilet Sorgulama işlemi için tıklayınız…
Milli Piyango 2021 yılbaşı çekilişi detaylı bilgiler…

Dağıtılacak toplam ikramiye tutarının 563 milyon 400 bin TL olacağı çekiliş sonrası, amorti sonuçları da dahil olmak üzere bilete ikramiye çıkıp çıkmadığı millipiyangoonline.com’dan öğrenilecek.

Milli Piyango biletleri, gezici ve sabit bayilerden ve en yakın marketlerden hem de online olarak www.millipiyangoonline.com adresinden ve Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasından satın alınabiliyor.

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve Şans Merkezi adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.milipiyangoonline.comsitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

millipiyangoonline.com ve Milli Piyango TV Youtube kanalından saat 14.30’da canlı yayınlanmaya başlayacak olan yılbaşı çekilişinde, öncelikle 5 bin, 10 bin TL, 1 milyon TL, 10 milyon TL gibi çeşitli ikramiyeler sahibini bulacak. Ardından büyük ikramiye çekilişine geçilecek. Büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar, çekilişe devam edilecek. Yılbaşı büyük ikramiyesinin gerçekleşeceği çekiliş ise 23:00’te Kanal D ve teve2’de canlı yayınlanacak.Source link