İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Süper Loto çekilişi gerçekleşti! 24 Kasım 2020 Süper Loto sonuçları Millipiyangoonline.com’da!

[ad_1]

24 Kasım 2020 Süper Loto çekilişi bu akşam 21:30’da gerçekleştirildi. 22 Kasım tarihinde yapılan Süper Loto çekilişini bir kişi bilmişti. Hal böyle olunca da heyecan arttı.
Sonuçlar millipiyangoonline.com’da!
Süper Loto 24 Kasım Sonuçları Açıklandı. İşte kazandıran rakamlar…
Süper Loto saat kaçta?

Merakla beklenen Süper Loto çekilişi 24 Kasım Salı (bu akşam) saat 21:30’da yapıldı. Çekiliş Milli Piyango Online’ın sitesinden canlı olarak yayınlanacak. Süper Loto çekilişine dair tüm detaylar burada olacak. Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto çekilişi için geri sayım başladı. Son olarak 22 Kasım tarihinde çekilişi gerçekleşen Süper Loto’yu bilen olmamıştı. 

DEVREDEN BÜYÜK İKRAMİYE

14.468.036 TL oldu. 

Süper Loto oynamanın kuralları neler?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.
Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

[ad_2]

Source link

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın