Binance' a Avantajlı Olarak Kayıt Ol !

Yarın BİM aktüel cuma kataloğu ürünleri neler? 18 Aralık 2020 BİM aktüel ürünler kataloğu

tarafından
28
Yarın BİM aktüel cuma kataloğu ürünleri neler? 18 Aralık 2020 BİM aktüel ürünler kataloğu


Yeni haftanın ikinci aktüel katalog ürünleri 4 sayfa olarak yayınlandı. Alışveriş tutkunlarının bilgisine sunulan katalogda tekstilden, teknolojiye, ev ürünlerinden, Spor ürünlerine kadar birçok farklı ürün yerini aldı. Peki, hangi ürün kaç liradan satışa çıkacak ve listede neler var?

BİM SALI KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ…

BİM AKTÜEL KATALOĞU 18 ARALIK 2020 SAYFA 1

Aktüel ürünlerini ilk sayfasında elektrikli süpürge, uydu alıcılı akıllı TV, iki katlı büyük kurutmalık, ütü masası, mıknatıslı hasır kordonlu saat, buharlı ütü, fanlı elektrikli ısıtıcı, kadın çanta, şemsiye, limon süs ağacı ve çeşitli oyuncaklar yer alıyor.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU SAYFA 2

Kataloğun ikinci sayfasında ise sürahili blender, yumurta pişirme makinesi, pilates çemberi, akıllı bileklik, dumbell seti, egzersiz çekme kayışı, el egzersizi topu, şınav barı, dizlik, dijital baskül, boks torbası ve erkek eşofman takımı gibi ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL 18 ARALIK 2020 SAYFA 3

Aktüel ürünler kataloğunun üçüncü sayfasında ise cam davlumbaz, cam set üstü ocak, Türk kahvesi makinesi, mini fırın, ahşap yer sofrası, çay makinesi, düdüklü tencere, karnıyarık tenceresi, tek fiyat plastik ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL CUMA KATALOĞU SAYFA 4

Son sayfada ise mont ve yorgan çeşitleri, kız ve erkek çocuk pijama takımları, ev terliği, polar battaniye, terlik ve bandana gibi tekstil ürünleri bulunuyor.Source link

Binance' a Avantajlı Olarak Kayıt Ol !